Tvarkomos atliekos

Naudotas augalinės kilmės kepimo aliejus

Augalinės kilmės naudotas kepimo aliejus ir riebalai, naudoti maisto ruošimui ar gamybai (atliekų kodas 20 01 25: maistinis aliejus ir riebalai).

Savideklaracijos forma

Naudotas gyvūninės kilmės kepimo aliejus

Gyvūninės kilmės naudotas kepimo aliejus ir riebalai, naudoti maisto ruošimui ar gamybai, viešojo maitinimo atliekos – 3 kategorijos šalutiniai gyvūniniai produktai (ŠGP).

Savideklaracijos forma

Netinkamas naudoti maistinis aliejus

Pasibaigusio galiojimo maistinis aliejus arba maistinis aliejus, neatitinkantis specifikacijos, t.y. maisto atliekos.

Savideklaracijos forma

Gaukite pasiūlymą

Supirkimo procesas

1

Sutarties pasirašymas

Aptariame bendradarbiavimo sąlygas ir patvirtiname susitarimą e-parašais.

2

Talpų pristatymas

Nemokamai atliekų kaupimui pristatome, jūsų poreikius atitinkančias, talpas.

3

Atliekų išvežas

Atliekų išvežimas užsakomas nuskenavus QR kodą, o atliekų perdavimą fiksuojame elektroniniu dokumentu.

4

Kokybės tikrinimas

Fiksuojame surinktų atliekų kokybės neatitikimus, periodiškai teikiame detalias ataskaitas.

5

Atsiskaitymas

Gavę iš jūsų sąskaitą, atsiskaitome bankiniu pavedimu, sutartyje nustatytais terminais.

Kodėl mes?

Siekdami užtikrinti profesionalų aptarnavimą ir teikti aukščiausio lygio paslaugas rinkoje, sukūrėme procesą, kuris pagreitina paslaugų užsakymą ir užtikrina skaidrų atliekų sutvarkymą.

Patogus iškvietimas

Sudarius sutartį, kartu su tuščia talpa atliekų kaupimui, gausite QR kodą. QR kodas susietas su atliekų surinkimo vieta, tad nuskaitę šį kodą telefonu galėsite paprastai ir greitai užsakyti atliekų išvežimo paslaugą. Atliekų išvežimo užsakymas 24/7.

Elektroniniai važtaraščiai

Atsisakėme popierinių atliekų perdavimo dokumentų ir atliekų perdavimą – priėmimą įforminame tik elektroniniais važtaraščiais. Šis pokytis mums leidžia efektyviau bendradarbiauti su klientais (sudarius elektroninį važtaraštį, informaciją apie perduotas atliekas iš karto gausite el. paštu) ir taupyti gamtos išteklius.

Automatizuotas ataskaitų teikimas

Naudojame verslo valdymo sistemą, kuri leidžia suderintu periodiškumu klientams siųsti automatines ataskaitas. Jose aiškiai matysite, kiek atliekų perduota per pasirinktą laikotarpį, kada atlikti perdavimai, kiek atliekų paimta ir kokio dydžio sąskaitą turėtumėte mums pateikti.

Skaidrus ir greitas atsiskaitymas

Perėmę atliekas ir atlikę kokybės patikrą, esame suinteresuoti kuo greičiau iš kliento gauti sąskaitą apmokėjimui. Tam pasitelkiame naujausius skaitmeninius įrankius, kurie užtikrina sklandų informacijos perdavimą ir greitą atsiskaitymą.

Orientacija į tvarumą

Esame strateginis klientų partneris tvarumo kelyje. Kaupdami naudotą kepimo aliejų atskirai ir paruošdami jį pakartotiniam naudojimui, mes ir jūs prisidedame prie aktyvaus CO2 kiekio mažinimo. Iš mūsų paruoštos žaliavos gaminami pažangieji biodegalai, kurių naudojimą teisės aktais skatina Europos Sąjunga. Šiuo metu siekiama, kad biodegalai sudarytų iki 20% viso sunaudojamo kuro.

Ilgalaikė, patikima partnerystė

Mūsų partnerystė su klientais leidžia jiems:

  • Efektyviai ir paprastai organizuoti atliekų kaupimą bei perdavimą;
  • Išvengti teisinių pasekmių dirbant su legaliai veikiančiu atliekų tvarkytoju;
  • Didinti pajamas už perduotą panaudoto kepimo aliejaus kiekį;
  • Prisidėti prie aplinkos apsaugos ir efektyvaus atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo.

Mūsų tikslas – kurti ilgalaikę, pasitikėjimu grįstą partnerystę bei abipusį augimą. Aktyviai sekame kintančius rinkos bei klientų poreikius ir lanksčiai išnaudojame savo pajėgumą tam, kad atliekų tvarkymas būtų greitas, paprastas ir sklandus. Tam pritaikyti IT sprendimai leidžia maksimaliai greitai reaguoti į klientų iškvietimus ir, esant pakankamam techniniam pajėgumui, suplanuoti atliekų surinkimą net ir tą pačią dieną.

Papildomos paslaugos

Automatizuota GPAIS apskaita

GPAIS atliekų susidarymo apskaita privaloma įmonėms, kurios vykdo maisto gamybos, ruošimo ir (ar) maisto prekybos veiklą ir kuriose per kalendorinius metus susidaro daugiau nei 5 tonos viešojo maitinimo (maisto) atliekų ir (ar) vartoti netinkamų maisto produktų. Susitarus ir suteikus mums įgaliojimą, atliekame pilną mūsų tvarkomų atliekų apskaitą GPAIS.

Susisiekite

Šalutinių gyvūninių produktų (ŠGP) tvarkymas

Įvertinę esamo bendradarbiavimo sąlygas, klientams galime pasiūlyti papildomą nedidelio ŠGP kiekio tvarkymo paslaugą. ŠGP – tai visos maisto atliekos, susidarančios restoranuose, viešojo maitinimo įstaigose ir virtuvėse, įskaitant visuomenines ir namų ūkio virtuves (atliekų kodas 20 01 08: biologiškai suyrančios virtuvių ir valgyklų atliekos).

Susisiekite

Riebalų gaudyklių valymas

Galime pasiūlyti papildomą riebalų gaudyklių valymo paslaugą ir suorganizuoti riebalų gaudyklių atliekų išvežimą. Turime įrangą, kuri gali padėti kaupti ekonominę vertę turinčias atliekas ir šiame sraute.

Susisiekite