UAB „Biomotorai“, kartu su susijusiomis bendrovėmis SIA “Biomotorai Latvia” ir Biomotorai Eesti OÜ, yra naudoto kepimo aliejaus surinkimo ir tvarkymo lyderis Baltijos šalyse. Kiekvienais metais mumis pasitiki vis daugiau tiekėjų. Tai kavinės, restoranai, viešbučiai, maisto gamybos/ prekybos įmonės ir panašūs verslai, kurių veikloje susidaro naudoto kepimo aliejaus atliekos. Taip pat siekiame prie naudoto kepimo aliejaus atliekų atskiro kaupimo iniciatyvos prijungti ir gyventojus.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Naudoto kepimo aliejaus surinkimas/ supirkimas iš maisto gamintojų;
  • Kepimo ar kito maistinio aliejaus surinkimas iš gyventojų;
  • Atliekų supirkimas iš kitų atliekų surinkėjų/ prekiautojų atliekomis;
  • Apdorotos žaliavos tiekimas biodyzelino gamintojams.

Mūsų ilgametis tikslas – pasiūlyti tvarius, laiką ir sąnaudas tausojančius sprendimus, kurie tuo pačiu padeda kurti švaresnę, saugesnę aplinką. Šiame kelyje pasitelkiame pažangiausias technologijas, aktyviai sekame ir atliepiame tiekėjų poreikius, bei geriname vidines praktikas ir procesus, kad užtikrintume patikimą ir kokybišką aptarnavimą kiekvienam klientui bei partneriui.

Su didžiąja dauguma mūsų esamų klientų bendradarbiaujame nuo pat veiklos pradžios. Nors per daugiau nei 10 metų keitėsi veiklos formos, pavadinimai, adresai ir žmonės, pasitikėjimas mumis ir mūsų teikiamomis paslaugomis išliko. Remdamiesi šia patirtimi, visi kartu mokomės, ieškome ir augame.

Perduodami naudotą kepimo aliejų mums, prisidedate prie atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų (CO2) kiekio mažinimo, kadangi apdorotas naudotas kepimo aliejus naudojamas biodegalų gamyboje.